Jesteś tu: Praca

Zatrudnimy

doświadczonego i samodzielnego Grafika komputerowego z biegłą znajomością programu CorelDraw oraz pakietu Adobe (w szczególności Photoshop) do wykonywania i przygotowywania do druku okładek oraz materiałów reklamowych

Od kandydatów oczekujemy:

  • biegłej znajomości programów CorelDraw oraz pakietu Adobe (w szczególności Photoshop)
  • udokumentowanego doświadczenia w  wykonywaniu okładek do książek,  materiałów reklamowych, bannerów,
  • umiejętności przygotowania materiałów do druku,
  • znajomości zagadnień DTP,
  • umiejętności pracy nad kilkoma projektami jednocześnie,
  • odpowiedzialności,
  • samodzielności,
  • umiejętności pracy w zespole,
  • umiejętności pracy pod presją czasu.

Współpraca w częściowym lub pełnym wymiarze w siedzibie Wydawnictwa.

Zainteresowanych prosimy o przesyłanie zgłoszeń z aktualnym portfolio na adres rekrutacja@wydawnictwoamber.pl  w temacie wiadomości wpisując Grafik

Do CV prosimy dołączyć klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb rekrutacji na stanowisko Grafik przez Wydawnictwo Amber zgodnie z europejskim rozporządzeniem o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L nr 119, str. 1)”.

Zatrudnimy

Koordynatora prac redakcyjnych i promocyjnych

Zakres obowiązków:

  • koordynacja prac recenzentów, tłumaczy, redaktorów, korektorów i konsultantów,
  • rejestrowanie każdego etapu pracy nad książką w bazie danych zgodnie z instrukcją,
  • kontakt z patronami i bloggerami,
  • zgodnie z wytycznymi i ustaleniami bieżąca aktualizacja strony internetowej i mediów społecznościowych.

Wymagania:

  • swobodna umiejętność obsługi komputera i pakietu MS Office (MS Word, Access, Excel, Outlook),
  • biegła znajomość języka angielskiego,
  • dobra organizacja pracy,
  • skrupulatność, dbałość o szczegóły.

Miejsce pracy: siedziba wydawnictwa, Warszawa.

Prosimy przesyłać na adres rekrutacja@wydawnictwoamber.pl CV, list motywacyjny oraz informację o oczekiwaniach finansowych w treść wiadomości wpisując KOORDYNATOR PRAC REDAKCYJNYCH I PROMOCYJNYCH.

CV powinno zawierać klauzulę:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu tej oraz przyszłych rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Zatrudnimy

Fakturzystę/kę

Miejsce pracy: Warszawa

Obowiązki:

  • terminowe wystawianie dokumentów (zamówienia, faktury, faktury korygujące, dokumenty magazynowe),
  • obsługa reklamacji
  • archiwizacja dokumentów

Wymagania:

  • biegła znajomość Excela
  • dobra znajomość Worda, Outlooka oraz systemu Windows
  • kreatywność, komunikatywność, dyspozycyjność,
  • umiejętność opracowywania danych i przekazywania informacji,

Oferujemy:

  • stałe wynagrodzenie,
  • niezbędne narzędzia do pracy,
  • możliwość rozwoju.

CV prosimy przesyłać na adres rekrutacja@wydawnictwoamber.pl  w treść wiadomości wpisując FAKTURZYSTA.

Zatrudnimy

asystenta/asystentkę redakcji.

Opis stanowiska:

  • rejestrowanie otrzymanych materiałów w bazie danych,
  • kontakt z zewnętrznymi współpracownikami (tłumacze, redaktorzy, korektorzy) i koordynacja ich prac,
  • bieżąca archiwizacja materiałów,
  • pomoc w bieżących pracach redakcji.

Wymagania:

  • swobodna umiejętność obsługi komputera i pakietu MS Office,
  • znajomość branży wydawniczej,

CV prosimy przesyłać na adres rekrutacja@wydawnictwoamber.pl  w treść wiadomości wpisując ASYSTENT REDAKCJI.