Fajniej jest we dwoje

Fajniej jest we dwoje

Tytuł oryginału: It's More Fun with Two
Tłumaczenie: Małgorzata Cebo-Foniok
Ilość stron: 40, pełny kolor
Rodzaj: oprawa twarda
Format: 271x276
Data wydania: 2023-03-30
EAN: 9788324181261
AMBEREK (ilustrowane książki dla dzieci 3-5 lat)
Bestseller

Najnowsza książka ilustrowana przez twórczynię bestsellerowej serii Za dużo marchewek!

Fajnie jest się przyjaźnić... Ale jak to zrobić, skoro tak bardzo się różnimy?
Pewnego razu spotkali się wielki Słoń i mała Myszka. I postanowili zostać przyjaciółmi. Próbowali i próbowali razem się bawić, ale im się nie udawało, bo jedno było za duże, a drugie za małe.
Czy znajdą jednak coś, co pozwoli im wspólnie wesoło spędzać czas?

Urocza, zabawna, cudownie ilustrowana przez Katy Hudson książka niesie to samo przesłanie, co jej bestsellery z serii Za dużo marchewekPanna Śpieszka. O przyjaźni, która pokonuje różnice dzięki wspólnym zainteresowaniom i wzajemnej życzliwości.

• Dodająca otuchy, zabawna, pięknie ilustrowana książka.
• Zachęta dla dzieci, które czują się niepewnie, bo odbiegają wyglądem, możliwościami fizycznymi i predyspozycjami od innych, by przełamały opory i ośmieliły się nawiązać kontakty i przyjaźnie.

KATY HUDSON to jedna z ulubionych autorek i ilustratorek polskich dzieci. Jej światowy bestseller Za dużo marchewek bawi i uczy przyjaźni i dzielenia się z innymi kolejne roczniki polskich maluchów. Następne tomy serii: Za dużo zimowych zabaw, Wyścig po Złotego ŻołędziaZa doskonały tort urodzinowy – ugruntowały jej popularność. Panna Śpieszka i Pan Leniwiec – pierwszy tom nowej serii – wprowadza temat uważności.
Katy Hudson rozpoczęła swoją karierę jako mała dziewczynka, rysując na ścianach w całym domu. Rodzice szybko zachęcili ją do przerzucenia się na kredki i kartkę. Potem kredki zastąpił pędzel, farby i pióro. Ukończyła Art College, mieszka z mężem i dwójką dzieci w Londynie.

Patronaty medialne: