Cześć, cześć

Cześć, cześć

Tytuł oryginału: Hello Hello
Tłumaczenie: Julia Wolin, Katarzyna Huzar-Czub
Ilość stron: 48, pełny kolor
Rodzaj: twarda
Format: 300x276
Data wydania: 2019-11-28
EAN: 9788324168484
AMBEREK (ilustrowane książki dla dzieci 3-5 lat)

Nowa unikatowa książka autora fenomenalnego bestsellera nr 1 „New York Timesa”, przetłumaczonego na 25 języków, uhonorowanego najwyższą nagrodą Caldecott Honor 2017 "A każdy widział kota".

Im więcej widzisz, tym więcej wiesz.

Przed nami olśniewająca kolorami i formami parada zwierząt, które jakże się od siebie różnią i jakże są do siebie podobne.
To hymn ku czci natury w jej zjawiskowej  wyjątkowości.

To wyraz najwyższego zachwytu nad mnogością zwierzęcego życia na Ziemi... i troski o jego przetrwanie.
„Publishers Weekly”

 

Patronaty medialne:

tvp   bliżej   miastoqlturkagaga bajkowir insp  

"Bardzo ciekawy picturebook o różnorodności otaczającego nas świata. Używając minimalnej ilości słów i pięknych ilustracji autorowi udało się opowiedzieć naprawdę wiele. Książka sprawdzi się zarówno u maluszków, jak i u przedszkolaków, ale wcale nie znaczy to, że nie spodoba się też starszym czytelnikom. Wszystko dlatego, że można ją czytać i interpretować na różne sposoby".
Maluszkowe inspiracje

 

"W Cześć, cześć aż roi się od zwierząt wszelkiego rodzaju - małe, duże, pierzaste, te z łuskami, wielobarwne lub jednokolorowe, dla wszystkich znalazło się tu miejsce. Pomysł na książkę jest bardzo oryginalny - każdego zwierzaka łączy z jego poprzednikiem jakaś jedna określona cecha. Czasem jest to kolor, innym razem zakręcany ogon. Autor wymyślił to naprawdę fajnie, bo cechy są dość mocno zróżnicowane. (...)
No właśnie - różnorodność. Ta książka pokazuje także dzieciom, jak wspaniały i urozmaicony jest świat zwierząt, udowadniając, że to właśnie dlatego świat fauny jest tak ciekawy, tak często wybierany jako motyw przewodni zarówno książek, jak i zabaw.
Dodajmy jeszcze, że książka jest pięknie wydana - prostokątny, poziomy format, kolorowe i bardzo miłe dla oka ilustracje. Cóż, wydawnictwo Amber jak zawsze nie zawiodło w tej kwestii. Tak więc polecam dla wszystkich fanów publikacji o zwierzakach!"
Bajkowir

 

Inne książki autora

A każdy widział kota Cześć, cześć

A każdy widział kota WENZEL BRENDAN