Księżycowy czarodziej snów. Pełna magicznych snów opowieść dla Małych Marzycieli

Księżycowy czarodziej snów. Pełna magicznych snów opowieść dla Małych Marzycieli

Tytuł oryginału: Moon Child: A Bedtime Tale for Little Dreamers
Tłumaczenie: Małgorzata Cebo-Foniok, Zbigniew Foniok
Ilość stron: 40, pełny kolor
Rodzaj: oprawa twarda
Format: 225x276
Data wydania: 2023-11-13
EAN: 9788324182688
AMBEREK (ilustrowane książki dla dzieci 3-5 lat)
Bestseller

Zachwycająco ilustrowana, pełna czułości i fantazji, przywodząca na myśl Małego Księcia, opowieść na dobranoc, która łagodnie kołysze rytmem rymów do snu.

Co noc, gdy dzieci śpią, Księżycowy Chłopiec wyrusza w podróż po gwiazdozbiorze snów, by zbierać i siać magiczne ziarenka pięknych snów. One rosną i przenoszą dzieci do czarodziejskiej krainy, pełnej cudownych przygód. Tam, gdzie wszystko jest możliwe!

Ruszaj więc z Księżycowym Chłopcem w podniebny lot nad śpiącymi miastami i wioskami, nad morzami i górami. Poszybujesz na grzbiecie smoka, polecisz z wróżkami do zaczarowanego lasu i popływasz z syrenami. Przeżyjesz najpiękniejsze senne przygody jak wszyscy Mali Marzyciele.

•  Książka pełna uwielbianych przez dzieci magicznych stworzeń: smoków, jednorożców, wróżek, syren i dinozaurów.
•  Pobudza wyobraźnię, marzenia, nadzieję i kreatywność dziecka.

Patronaty medialne:

"Idealna książka na dobranoc, która utuli i ukołysze do snu. Księżycowy czarodziej co noc wyrusza w podróż po gwiazdozbiorze snów, by zbierać i siać magiczne ziarenka pięknych snów. To właśnie one przenoszą dzieci do cudownej krainy snów pełnej przygód.
Książka jest tak piękna, tak otulająca i ciepła jak ukochaną kołderka. Nie sposób nie pokochać jej od pierwszego czytania. Jaś był nią dosłownie oczarowany, dzieci uwielbiają magiczne postacie które przywołują najpiękniejsze senne przygody. Księżycowy chłopiec pobudza wyobraźnie, marzenia i daje nadzieję, że wszystko jest możliwe.
Jeśli szukacie książki na dobranoc, która wyciszy i przyniesie ukojenie po ciężkim dniu to „ Księżycowy czarodziej snów” spełni wasze oczekiwania. Zachwycające ilustracje pomogą dziecięcej wyobraźni ruszyć w senny świat przygód.
Kolejna Amberkowa perełka na naszej półce od @wydawnictwo_amber i kolejny raz z ręką na sercu polecam Wam książki z tej serii które są nie tylko pięknie wydane, ale przede wszystkim niosą wartościowe teksty i pozwalają dzieciom zrozumieć emocje i uwierzyć we własne marzenia".
@czytam_dziecku