Facebook
Córka kota Salomona - kotka, która leczy serca

Córka kota Salomona - kotka, która leczy serca

Tytuł oryginału: Solomon's Kitten
Tłumaczenie: JOANNA NAŁĘCZ
Ilość stron: 272
Rodzaj: Oprawa miękka
Format: 130x205
Data wydania: 2016-02-18
EAN: 9788324157334
35.80 PLN
23.95 PLN
Literatura obyczajowa

Ciąg dalszy bestsellera Salomon – kot, który leczył dusze dla fanów Kota Boba i Alfiego, kota wielorodzinnego


Wzruszająca i ciepła powieść o porzuconym kocie, który pomógł porzuconemu dziecku.
Tallulah, maleńka kotka, to córka Salomona – kota, który potrafił zaglądać w ludzkie serca i leczyć ludzkie dusze. Wkrótce po swoich narodzinach zostaje jednak zabrana od ojca i porzucona...
W końcu trafia do wypełnionego chłodem, chorobą i smutkiem domu rodziny czternastoletniej TammyLee. Dziewczyna żyje z bolesną tajemnicę, która ją przygniata, a kotka zrobi wszystko, co w jej mocy, by pomóc pokonać rozpacz i poczucie winy. I połączyć rozbitą rodzinę...


„Poruszająca, inspirująca i podnosząca na duchu opowieść o miłości i o kotce, która uzdrawia całą rodzinę – i o prawdziwym darze, jakim może być obecność zwierzęcia w naszym życiu”. „SUNDAY TIMES”


SHEILA JEFFRIES wierzy, że koty są obdarzone siódmym zmysłem i potrafią same znaleźć sobie właściciela, który jest im przeznaczony.
Tak jak jej kot Salomon, który zainspirował ją do napisania powieści Salomon – kot, który leczył dusze. Książka natychmiast stała się bestsellerem
i pozostawała przez 10 tygodni na liście „Sunday Timesa”. W Anglii sprzedano 150 000 egzemplarzy. Dużą popularnością cieszy się także w Niemczech, Francji i Włoszech. Jej kontynuacja, Córka kota Salomona, również weszła na brytyjskie listy bestsellerów i obie jak Alfie, kot wielorodzinny oraz Rodzina kota Alfiego należą do ulubionych „kocich” powieści świata.

Aktualności
2019-03-12

"Miś Tuliś idzie do przedszkola" w telewizji ABC

W piątek (15 marca) w programie „Margolcia i Miś zapraszają dziś” (emisja w TVP ABC o godz. 15.10) sympatyczne kukiełki będą rozmawiały o  książce „Miś Tuliś

czytaj więcej
2019-01-04

Rozmowa z Sharon Bolton

Ewa Dąbrowska: Jako dziecko chciała pani być aktorką i tancerką. Co sprawiło, że zmieniła pani zdanie i postanowiła napisać książkę?

 

Sharon Bolton: W którymś

czytaj więcej
2019-01-02

Książka nominowana do nagrody "Mądra Książka 2018":

"Oszustwa pamięci" zostały nominowane na najlepszą książkę popularnonaukową „Mądra Książka Roku 2018”.

Organizatorem konkursu jest Uniwersytet Jagielloński

czytaj więcej

Inne książki autora

Syn kota Salomona, który naprawia życie ludzi Córka kota Salomona - kotka, która leczy serca
37.80 PLN 23.44 PLN
Salomon - kot, który leczył dusze
29.80 PLN 19.94 PLN