Facebook
Córka kota Salomona - kotka, która leczy serca

Córka kota Salomona - kotka, która leczy serca

Tytuł oryginału: Solomon's Kitten
Tłumaczenie: JOANNA NAŁĘCZ
Ilość stron: 272
Rodzaj: Oprawa miękka
Format: 130x205
Data wydania: 2016-02-18
EAN: 9788324157334
35.80 PLN
23.95 PLN
Literatura obyczajowa

Ciąg dalszy bestsellera Salomon – kot, który leczył dusze dla fanów Kota Boba i Alfiego, kota wielorodzinnego


Wzruszająca i ciepła powieść o porzuconym kocie, który pomógł porzuconemu dziecku.
Tallulah, maleńka kotka, to córka Salomona – kota, który potrafił zaglądać w ludzkie serca i leczyć ludzkie dusze. Wkrótce po swoich narodzinach zostaje jednak zabrana od ojca i porzucona...
W końcu trafia do wypełnionego chłodem, chorobą i smutkiem domu rodziny czternastoletniej TammyLee. Dziewczyna żyje z bolesną tajemnicę, która ją przygniata, a kotka zrobi wszystko, co w jej mocy, by pomóc pokonać rozpacz i poczucie winy. I połączyć rozbitą rodzinę...


„Poruszająca, inspirująca i podnosząca na duchu opowieść o miłości i o kotce, która uzdrawia całą rodzinę – i o prawdziwym darze, jakim może być obecność zwierzęcia w naszym życiu”. „SUNDAY TIMES”


SHEILA JEFFRIES wierzy, że koty są obdarzone siódmym zmysłem i potrafią same znaleźć sobie właściciela, który jest im przeznaczony.
Tak jak jej kot Salomon, który zainspirował ją do napisania powieści Salomon – kot, który leczył dusze. Książka natychmiast stała się bestsellerem
i pozostawała przez 10 tygodni na liście „Sunday Timesa”. W Anglii sprzedano 150 000 egzemplarzy. Dużą popularnością cieszy się także w Niemczech, Francji i Włoszech. Jej kontynuacja, Córka kota Salomona, również weszła na brytyjskie listy bestsellerów i obie jak Alfie, kot wielorodzinny oraz Rodzina kota Alfiego należą do ulubionych „kocich” powieści świata.

Aktualności
2019-01-04

Rozmowa z Sharon Bolton

Ewa Dąbrowska: Jako dziecko chciała pani być aktorką i tancerką. Co sprawiło, że zmieniła pani zdanie i postanowiła napisać książkę?

 

Sharon Bolton: W którymś

czytaj więcej
2019-01-02

Książka nominowana do nagrody "Mądra Książka 2018":

"Oszustwa pamięci" zostały nominowane na najlepszą książkę popularnonaukową „Mądra Książka Roku 2018”.

Organizatorem konkursu jest Uniwersytet Jagielloński

czytaj więcej
2018-10-31

Upoluj bestseller

Łapcie okazję!

Teraz wszystkie nasze książki kupicie z rabatem -35%*.

Promocja trwa do 06.11!

 

* Promocja dotyczy książek kupionych w księgarni Ravelo

czytaj więcej

Inne książki autora

Syn kota Salomona, który naprawia życie ludzi Córka kota Salomona - kotka, która leczy serca
37.80 PLN 23.44 PLN
Salomon - kot, który leczył dusze
29.80 PLN 19.94 PLN