katalog książek
Nasi autorzy

2013/2014

Nasze strony

Gina Maxwell

Gina L. Maxwell z dnia na dzień zrobiła niebywałą karierępowieściąEdukacja Kopciuszka. W lipcu 2012 samodzielnie wydała powieść w formie elektronicznej – i w 2 miesiące sprzedała 100 000 e-booków! Amerykańskie wydawnictwo kupiło prawa do wersji drukowanej, wybrało Edukację Kopciuszka na tytuł, którym rozpoczęło działalność swojej nowej filii i podpisało w ciemno kontrakt na 3 następne tomy serii Walka o Miłość.

Edukacja Kopciuszka wystartowała w czołówce najgorętszych powieści Amazonu: na 1. miejscu w Amazon Kindle, na 2. miejscu w kategorii najlepsza seria romantyczna i w Top 10 najlepszych romansów!Znalazła się w Top 10 najlepiej sprzedających się książek największej amerykańskiej sieci księgarskiej Barnes & Noble, na liście bestsellerów „USA Today” i w Top 10 „New York Timesa”.

Reguły Uległości, powieść z kolejną parą bohaterów poznanych w Edukacji Kopciuszka, zadebiutowały w kwietniu 2013 na liście „New York Timesa”.

Książki tego autora:

EDUKACJA KOPCIUSZKA

2014-05-15

Maxwell Gina L.

EDUKACJA KOPCIUSZKA

1. miejsce Amazon Kindle w kategorii erotyka Top 10 „New York Timesa”

REGUŁY ULEGŁOŚCI

2013-08-13

Maxwell Gina L.

REGUŁY ULEGŁOŚCI

Tom 2. gorącej serii Walka o Miłość rozpoczętej EDUKACJĄ KOPCIUSZKA – bestsellerem nr 1 Amazonu i Top 10 „New York Timesa”

Książki na które czekamy
D'Onaglia Frédérick DOM NAD LAZUROWYM URWISKIEM

 

[5 sierpnia 2014]

   

 

 

 

 

 

 

 

  

 

 

 

 

Idealna powieść na lato

 

Katarina Bivald KSIĘGARNIA SPEŁNIONYCH MARZEŃ

 

[23 września 2014]

 

 

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Życie pełne jest szczęśliwych zakończeń. A książki nie są po to, żeby od życia uciekać, ale żeby w szczęśliwe zakończenie wierzyć. Zawsze oczekiwać swojej szansy, a gdy przyjdzie, nie minąć jej. I o tym jest ta książka - mówi Anna Dereszowska.

 

Linkownia
O Wydawnictwie
About us - English version
Nasi Partnerzy
Panel logowania
zaloguj się
zarejestruj się
przypomnij hasło
Regulamin sklepu
© Wydawnictwo AMBER 2010 – wszystkie prawa zastrzeżone
Tworzenie stron www: Visualteam